Dnia 2021-08-15 15:30 miał miejsce mecz pomiędzy FC Koln oraz Hertha Berlin - 3-1

FC Koln vs Hertha Berlin, wynik końcowy 3-1. Dnia 2021-08-15 15:30 na obiekcie sportowym RheinEnergieStadion odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 1 pomiędzy FC Koln a Hertha Berlin.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy FC Koln a Hertha Berlin wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: S. Jovetic 6' 0-1 M. Cunha A. Modeste 41' 1-1 J. Thielmann F. Kainz 52' 2-1 F. Kainz 55' 3-1 B. Schmitz

Żółte kartki FC Koln: T. Hubers 16' R. Czichos 67' J. Thielmann 77' E. Skhiri 80'

Żółte kartki Hertha Berlin: M. Plattenhardt 90' S. Serdar 90'

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Hartmann. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu FC Koln zmierzy się już z SC Freiburg, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast Hertha Berlin zmierzy się z VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami SpVgg Greuther Furth oraz RB Leipzig.

Fani futbolu śledzą ciekawe starcia ligi Bundesliga 1. Interesujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak T. Hubers M. Plattenhardt stale serwują wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Wielokrotnie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, wspaniałe gole czy asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że są to spotkania nie warte uwagi. Dlatego więc warto oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. FC Koln i Hertha Berlin oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, RheinEnergieStadion.