Spotkanie VfL BOCHUM - Hertha Berlin zakończone wynikiem 1-3

VfL BOCHUM - Hertha Berlin 1-3.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między VfL BOCHUM oraz Hertha Berlin wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2021-09-12 15:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion rozegrał się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 4 pomiędzy VfL BOCHUM a Hertha Berlin.

Gole strzelali: S. Serdar 37' 0-1 V. Darida S. Serdar 43' 0-2 S. Zoller 59' 1-2 M. Maolida 78' 1-3 V. Darida

Żółte kartki VfL BOCHUM:

Żółte kartki Hertha Berlin: L. Tousart 47' M. Mittelstadt 54' D. Zeefuik 75'

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Główny arbiter spotkania to Robert Schroder, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna VfL BOCHUM stanie naprzeciw Bayern Munich, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart oraz RB Leipzig natomiast Hertha Berlin z SpVgg Greuther Furth. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig oraz SC Freiburg.

Fani piłki nożnej śledzą interesujące poczynania ligi Bundesliga 1. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak L. Tousart niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul, niezwykłe bramki czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko zmagania między graczami są nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, że są to potyczki nudne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Bundesliga 1 oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. VfL BOCHUM oraz Hertha Berlin jak ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Vonovia Ruhrstadion.