Mecz pomiędzy 1899 Hoffenheim oraz Hertha Berlin dnia 2021-10-29 18:30 - końcowy wynik 2-0

Dnia 2021-10-29 18:30 na stadionie PreZero Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 10 pomiędzy 1899 Hoffenheim a Hertha Berlin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy 1899 Hoffenheim i Hertha Berlin wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: A. Kramarić 19' 1-0 S. Rudy 36' 2-0

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Kevin Akpoguma 66' Kevin Vogt 74'

Żółte kartki Hertha Berlin: Santiago Ascacibar 75'

Czerwone kartki 1899 Hoffenheim:

Czerwone kartki Hertha Berlin: Dedryck Boyata 76'

Główny arbiter meczu - Sven Jablonski, Germany. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu 1899 Hoffenheim zmierzy się już z VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz SpVgg Greuther Furth. Kolejno natomiast Hertha Berlin podejmie Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami Union Berlin oraz FC Augsburg.

Kibice z zapałem śledzą ciekawe starcia, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Kevin Akpoguma Santiago Ascacibar często zapewniły wyborowym kibicom mnóstwo emocji. Natrafiamy na bezlitosne faule, wyjątkowe asysty oraz gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zagorzałe, nie często zdarza się, że są to mecze nużące. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga 1 oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak 1899 Hoffenheim i Hertha Berlin w lidze Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak PreZero Arena.