Dnia 2021-11-20 17:30 miało miejsce spotkanie Union Berlin - Hertha Berlin - końcowy wynik 2-0

Dnia 2021-11-20 17:30 na obiekcie sportowym Stadion An der Alten Försterei rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 12 pomiędzy Union Berlin a Hertha Berlin.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Union Berlin oraz Hertha Berlin zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: T. Awoniyi 8' 1-0 C. Trimmel 30' 2-0 N. Gießelmann

Żółte kartki Union Berlin: Grischa Prömel 65'

Żółte kartki Hertha Berlin: Suat Serdar 38'

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Union Berlin stanie naprzeciw Maccabi Haifa, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt oraz RB Leipzig natomiast Hertha Berlin podejmie FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart oraz Arminia Bielefeld.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Grischa Prömel Suat Serdar wielokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że potyczki nas męczą. Zdarzają się spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem dodające smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze futbolowe znanej ligi Bundesliga 1 oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Union Berlin oraz Hertha Berlin w lidze Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion An der Alten Försterei.