Na stadionie MEWA ARENA dnia 2021-12-14 19:30 miało miejsce spotkanie między FSV Mainz 05 oraz Hertha Berlin - 4-0

W dniu 2021-12-14 19:30 na stadionie MEWA ARENA odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły FSV Mainz 05 oraz Hertha Berlin.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między FSV Mainz 05 a Hertha Berlin wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: Lee Jae-Sung 19' 1-0 S. Widmer A. Hack 41' 2-0 A. Stach S. Widmer 49' 3-0 Aarón Martín J. Boëtius 79' 4-0 P. Nebel

Żółte kartki FSV Mainz 05:

Żółte kartki Hertha Berlin: Suat Serdar 36' Niklas Stark 59'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Główny arbiter meczu - Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna FSV Mainz 05 stanie naprzeciw RB Leipzig, następne spotkania z drużynami VfL BOCHUM oraz VfL BOCHUM a Hertha Berlin z FC Koln. Następne mecze zagra z drużynami VfL Wolfsburg oraz Union Berlin.

Dzisiaj oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Suat Serdar niejednokrotnie zapewniły kapitalnym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Trafiamy na wspaniałe asysty oraz gole, nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między piłkarzami z ligi okazują się zażarte, rzadko zdarza się, że potyczki męczą kibica. Zachęcamy każdego kibica, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak FSV Mainz 05 i Hertha Berlin z ligi Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, MEWA ARENA.