Spotkanie między Hertha Berlin i Borussia Dortmund zakończone wynikiem 3-2 dnia 2021-12-18 17:30 na obiekcie Olympiastadion Berlin

Po pierwszej połowie spotkania między Hertha Berlin oraz Borussia Dortmund wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2021-12-18 17:30 na stadionie Olympiastadion Berlin odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki - 17 pomiędzy Hertha Berlin a Borussia Dortmund.

Gole strzelali: J. Brandt 31' 0-1 I. Belfodil 51' 1-1 V. Darida M. Richter 57' 2-1 M. Maolida M. Richter 69' 3-1 S. Tigges 83' 3-2 Raphaël Guerreiro

Żółte kartki Hertha Berlin:

Żółte kartki Borussia Dortmund: Marin Pongračić 90'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny arbiter spotkania to Marco Fritz, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Hertha Berlin zmierzy się już z FC Koln, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg i Union Berlin. Kolejno natomiast Borussia Dortmund zmierzy się z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami SC Freiburg i FC St. Pauli.

Coraz częściej fani z zapałem śledzą interesujące potyczki w lidze Bundesliga 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Marin Pongračić częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami są zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to widowiska drętwe. Bardzo często zdarzają się brutalne sytuacje na faul, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Bundesliga 1 i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Hertha Berlin oraz Borussia Dortmund i ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Olympiastadion Berlin.