Spotkanie Hertha Berlin - Bayern Munich, wynik 1-4

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Hertha Berlin a Bayern Munich zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-4.

Dnia 2022-01-23 16:30 na obiekcie sportowym Olympiastadion Berlin rozegrał się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 20. Zmierzyły się Hertha Berlin i Bayern Munich.

Gole strzelali: C. Tolisso 25' 0-1 K. Coman T. Müller 45' 0-2 J. Kimmich L. Sané 75' 0-3 S. Gnabry 79' 0-4 J. Kimmich J. Ekkelenkamp 80' 1-4

Żółte kartki Hertha Berlin: Suat Serdar 70'

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki Bayern Munich:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastian Dankert, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Hertha Berlin stawi czoła VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami SpVgg Greuther Furth i RB Leipzig. Kolejno natomiast Bayern Munich z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i Red Bull Salzburg.

Mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi potyczki, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak Suat Serdar nieustannie serwują wyborowym fanom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają nader zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe gole oraz asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Hertha Berlin oraz Bayern Munich jak ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Olympiastadion Berlin.