Mecz Hertha Berlin kontra VfL BOCHUM zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-02-04 19:30

Po pierwszej połowie spotkania między Hertha Berlin i VfL BOCHUM wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-02-04 19:30 na stadionie Olympiastadion Berlin odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Hertha Berlin oraz VfL BOCHUM.

Gole strzelali: I. Belfodil 23' 1-0 S. Jovetić S. Polter 48' 1-1

Żółte kartki Hertha Berlin: Jurgen Ekkelenkamp 56' Maximilian Mittelstädt 84' Marco Richter 86'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Armel Bella-Kotchap 85'

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Główny arbiter spotkania - Marco Fritz, Germany. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Hertha Berlin stawi czoła SpVgg Greuther Furth, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz SC Freiburg. Kolejno natomiast VfL BOCHUM z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart oraz RB Leipzig.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice z zapałem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Jurgen Ekkelenkamp Armel Bella-Kotchap wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Cieszące oko potyczki między piłkarzami ligowymi są zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki statyczne. Regularnie zdarzają się idealnie wyliczone bramki oraz asysty, brutalne faule dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Bundesliga 1 oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Hertha Berlin i VfL BOCHUM w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Olympiastadion Berlin.