Mecz Bayer Leverkusen - Hertha Berlin na obiekcie BayArena - wynik 2-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Bayer Leverkusen a Hertha Berlin zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-04-02 13:30 na stadionie BayArena odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Bayer Leverkusen oraz Hertha Berlin.

Gole strzelali: L. Alario 34' 1-0 M. Diaby K. Bellarabi 40' 2-0 M. Diaby V. Darida 42' 2-1 M. Mittelstädt

Żółte kartki Bayer Leverkusen:

Żółte kartki Hertha Berlin: Kevin-Prince Boateng -5'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Sędzią głównym tego spotkania był Matthias Jollenbeck, Germany. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Bayer Leverkusen zmierzy się już z VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz SpVgg Greuther Furth. Kolejno natomiast Hertha Berlin z Union Berlin. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg oraz VfB Stuttgart.

Bardzo często oddani fani śledzą poczynania ligi Bundesliga 1. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Kevin-Prince Boateng nierzadko zaserwowały wspaniałym sympatykom mnóstwo wspaniałych emocji. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają nader zagorzałe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to zmagania nudne. Wielokrotnie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, efektowne bramki czy asysty gwarantujące niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Bayer Leverkusen oraz Hertha Berlin oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak BayArena.