Spotkanie Hertha Berlin vs Union Berlin zakończone wynikiem 1-4

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Hertha Berlin oraz Union Berlin zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

W dniu 2022-04-09 16:30 na obiekcie sportowym Olympiastadion Berlin rozegrał się emocjonujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Hertha Berlin i Union Berlin.

Gole strzelali: G. Haraguchi 31' 0-1 S. Becker T. Baumgartl 49' 1-1 G. Prömel 53' 1-2 N. Gießelmann S. Becker 74' 1-3 A. Schäfer S. Michel 85' 1-4 T. Baumgartl

Żółte kartki Hertha Berlin: Marcel Lotka 13' Stevan Jovetić 21' Marc-Oliver Kempf 61' Lucas Tousart 65'

Żółte kartki Union Berlin:

Czerwone kartki Union Berlin:

Główny arbiter spotkania to Sven Jablonski, Germany. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Hertha Berlin stawi czoła FC Augsburg, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart i Arminia Bielefeld. Kolejno natomiast Union Berlin z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i RB Leipzig.

Bardzo często oddani kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Marcel Lotka raz za razem sprawiają pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie zdarzają się idealne bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy zawodnikami są zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania usypiające. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych,przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Hertha Berlin oraz Union Berlin w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Olympiastadion Berlin.