Dnia 2022-04-16 13:30 miał miejsce mecz pomiędzy FC Augsburg i Hertha Berlin: 0-1

FC Augsburg - Hertha Berlin, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy FC Augsburg oraz Hertha Berlin zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-04-16 13:30 na stadionie WWK Arena odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 30 pomiędzy FC Augsburg a Hertha Berlin.

Gole strzelali: S. Serdar 49' 0-1 M. Richter

Żółte kartki FC Augsburg: Reece Oxford 26' Robert Gumny 51' Jeffrey Gouweleeuw 90' Raphael Framberger 90'

Żółte kartki Hertha Berlin: Davie Selke 26' Kevin-Prince Boateng 29' Dedryck Boyata 34' Marco Richter 64'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Fritz, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu FC Augsburg stawi czoła VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami FC Koln i RB Leipzig. Kolejno natomiast Hertha Berlin podejmie VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami Arminia Bielefeld i FSV Mainz 05.

Bardzo często oddani kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Reece Oxford Davie Selke stale zapewniają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż spotkania męczą fana. Wielokrotnie zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Bundesliga 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak FC Augsburg oraz Hertha Berlin z ligi Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, WWK Arena.