Mecz Hertha Berlin vs VfB Stuttgart, wynik końcowy 2-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Hertha Berlin oraz VfB Stuttgart zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-04-24 15:30 na obiekcie sportowym Olympiastadion Berlin odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 31 pomiędzy Hertha Berlin a VfB Stuttgart.

Gole strzelali: D. Selke 4' 1-0 M. Plattenhardt I. Belfodil 90' 2-0 M. Mittelstädt

Żółte kartki Hertha Berlin: Vladimír Darida 64'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Wataru Endo 41'

Czerwone kartki VfB Stuttgart:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Germany. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Hertha Berlin stanie naprzeciw Arminia Bielefeld, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 i Borussia Dortmund a VfB Stuttgart z VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich i FC Koln.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania ligi Bundesliga 1. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Vladimír Darida Wataru Endo raz za razem zaserwowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami okazują się bardzo zajadłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Obserwujemy książkowe gole oraz asysty, brutalne faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znanej ligi Bundesliga 1. Udział takich znanych zespołów jak Hertha Berlin oraz VfB Stuttgart z ligi Bundesliga 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Olympiastadion Berlin.