Mecz Hertha Berlin - FSV Mainz 05, wynik końcowy 1-2

Pierwsza połowa spotkania między Hertha Berlin a FSV Mainz 05 zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-05-07 16:30 na stadionie Olympiastadion Berlin odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Hertha Berlin oraz FSV Mainz 05.

Gole strzelali: S. Widmer 25' 0-1 K. Onisiwo D. Selke 45' 1-1 S. Bell 81' 1-2 A. Stach

Żółte kartki Hertha Berlin: Márton Dárdai 56' Vladimír Darida 80' Santiago Ascacibar 88'

Żółte kartki FSV Mainz 05: Aarón Martin Caricol 65'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Główny arbiter meczu to Patrick Ittrich, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Hertha Berlin zmierzy się już z Borussia Dortmund, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt oraz . Kolejno natomiast FSV Mainz 05 zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani śledzą ekscytujące poczynania ligi Bundesliga 1. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Márton Dárdai Aarón Martin Caricol nierzadko zapewniły kapitalnym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Interesujące walki między zawodnikami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż są to widowiska usypiające. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, wyśmienite bramki i asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Hertha Berlin i FSV Mainz 05 oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Olympiastadion Berlin.