Union Berlin vs Hertha Berlin, wynik meczu 3-1

Union Berlin vs Hertha Berlin wynik meczu 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Union Berlin oraz Hertha Berlin zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2022-08-06 13:30 na obiekcie sportowym Stadion An der Alten Försterei rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 1. Zmierzyły się Union Berlin i Hertha Berlin.

Gole strzelali: J. Siebatcheu 31' 1-0 S. Becker S. Becker 50' 2-0 J. Haberer R. Knoche 54' 3-0 C. Trimmel D. Lukébakio 85' 3-1 S. Jovetić

Żółte kartki Union Berlin: Robin Knoche 35' Jamie Leweling 90'

Żółte kartki Hertha Berlin: Filip Uremović 52' Ivan Šunjić 77' Dodi Lukebakio 87'

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Fritz, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Union Berlin stawi czoła FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i FC Schalke 04 natomiast Hertha Berlin zmierzy się z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Monchengladbach i Borussia Dortmund.

Wierni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia w lidze Bundesliga. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Robin Knoche Filip Uremović nieprzerwanie zapewniają swoim wiernym fanom mnóstwo emocji. Natrafiamy na idealne asysty i bramki, nieczyste faule zakończone żółtym kartonikiem gwarantujące smaczku całemu widowisku. Interesujące zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż mecze przynudzają. Dlatego więc warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich drużyn jak Union Berlin oraz Hertha Berlin z ligi Bundesliga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion An der Alten Försterei.