Dnia 2022-08-13 13:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Hertha Berlin oraz Eintracht Frankfurt - 1-1

Hertha Berlin kontra Eintracht Frankfurt, wynik końcowy 1-1. Dnia 2022-08-13 13:30 na stadionie Olympiastadion Berlin odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 2 pomiędzy Hertha Berlin a Eintracht Frankfurt.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Hertha Berlin a Eintracht Frankfurt zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: S. Serdar 3' 1-0 D. Lukébakio D. Kamada 48' 1-1 R. Kolo Muani

Żółte kartki Hertha Berlin: Maximilian Mittelstädt 33' Ivan Šunjić 57' Suat Serdar 85'

Żółte kartki Eintracht Frankfurt: Djibril Sow 58'

Czerwone kartki Eintracht Frankfurt:

Główny arbiter spotkania - Frank Willenborg, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Hertha Berlin stawi czoła Borussia Monchengladbach, następne spotkania z drużynami Borussia Dortmund oraz FC Augsburg a Eintracht Frankfurt z FC Koln. Następne mecze zagra z drużynami Werder Bremen oraz RB Leipzig.

Fani śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Bundesliga. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Maximilian Mittelstädt Djibril Sow nieraz zaserwowały fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się nieprzepisowe faule, przechodzące do historii bramki czy asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami są nader zagorzałe, rzadko bywa, iż spotkania nas męczą. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga. Udział takich zespołów jak Hertha Berlin i Eintracht Frankfurt z ligi Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Olympiastadion Berlin.