Mecz FC Augsburg - Hertha Berlin zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie WWK Arena

Dnia 2022-09-04 13:30 na stadionie WWK Arena odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga kolejki 5 pomiędzy FC Augsburg a Hertha Berlin.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy FC Augsburg a Hertha Berlin wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: D. Lukébakio 57' 0-1 M. Plattenhardt M. Richter 90' 0-2 D. Selke

Żółte kartki FC Augsburg: Carlos Gruezo 31' Mergim Berisha 72'

Żółte kartki Hertha Berlin: Filip Uremović 23'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Główny arbiter spotkania to Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna FC Augsburg stanie naprzeciw Werder Bremen, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i FC Schalke 04 a Hertha Berlin podejmie Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 i 1899 Hoffenheim.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Bundesliga. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Carlos Gruezo Filip Uremović systematycznie serwują wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zagorzałe, nie często okazuje się, iż mecze nas męczą. Natrafiamy na przepiękne gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. FC Augsburg i Hertha Berlin jak ich udział w Bundesliga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, WWK Arena.