Hertha Berlin kontra Bayer Leverkusen, wynik meczu: 2-2

Dnia 2022-09-10 13:30 na stadionie Olympiastadion Berlin rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Hertha Berlin i Bayer Leverkusen.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Hertha Berlin i Bayer Leverkusen zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: K. Demirbay 49' 0-1 S. Serdar 55' 1-1 C. Ejuke M. Richter 74' 2-1 P. Schick 79' 2-2 R. Andrich

Żółte kartki Hertha Berlin: Suat Serdar 43' Ivan Šunjić 48' Davie Selke 86'

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Charles Aránguiz 52'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Główny sędzia meczu to Benjamin Brand, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Hertha Berlin stawi czoła FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami 1899 Hoffenheim i SC Freiburg a Bayer Leverkusen podejmie Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Werder Bremen i Bayern Munich.

Liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi Bundesliga. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak Suat Serdar Charles Aránguiz nieustannie zapewniają wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami ligowymi okazują się niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to mecze mało interesujące. Zdarzają się idealne bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Hertha Berlin i Bayer Leverkusen oraz ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Olympiastadion Berlin.