Spotkanie pomiędzy FSV Mainz 05 oraz Hertha Berlin na stadionie MEWA ARENA: 1-1

FSV Mainz 05 - Hertha Berlin, wynik 1-1. W dniu 2022-09-16 18:30 na obiekcie sportowym MEWA ARENA rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą FSV Mainz 05 oraz Hertha Berlin.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy FSV Mainz 05 i Hertha Berlin wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: L. Tousart 30' 0-1 C. Ejuke A. Caci 90' 1-1

Żółte kartki FSV Mainz 05: Dominik Kohr 40' Marlon Mustapha 67' Karim Onisiwo 74'

Żółte kartki Hertha Berlin: Marvin Plattenhardt 48' Dodi Lukebakio 58' Márton Dárdai 64' Jean-Paul Boëtius 65' Oliver Christensen 90'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Frank Willenborg, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna FSV Mainz 05 zmierzy się już z SC Freiburg, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz Werder Bremen. Kolejno natomiast Hertha Berlin podejmie 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami SC Freiburg oraz RB Leipzig.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice śledzą bardzo fascynujące potyczki w lidze Bundesliga. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Dominik Kohr Marvin Plattenhardt raz za razem zapewniają kapitalnym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Nieprzerwanie trafiamy na ostre sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż są to widowiska mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. FSV Mainz 05 i Hertha Berlin jak ich udział w Bundesliga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak MEWA ARENA.