Dnia 2022-10-15 16:30 na stadionie Red Bull Arena odbył się mecz pomiędzy RB Leipzig oraz Hertha Berlin zakończony wynikiem 3-2

Dnia 2022-10-15 16:30 na obiekcie sportowym Red Bull Arena odbył się emocjonujący mecz ligi Bundesliga kolejki 10 pomiędzy RB Leipzig a Hertha Berlin.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy RB Leipzig oraz Hertha Berlin wynik wynosił 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: E. Forsberg 25' 1-0 D. Szoboszlai A. Diallo 30' 2-0 D. Szoboszlai W. Orbán 45' 3-0 D. Lukébakio 62' 3-1 S. Jovetić 64' 3-2

Żółte kartki RB Leipzig: Amadou Haidara 38' Kevin Kampl 63'

Żółte kartki Hertha Berlin: Marc-Oliver Kempf 32' Marvin Plattenhardt 41' Agustín Rogel 90'

Czerwone kartki RB Leipzig:

Główny sędzia meczu to Harm Osmers, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna RB Leipzig stanie naprzeciw Hamburger SV, następne spotkania z drużynami FC Augsburg oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Hertha Berlin z FC Schalke 04. Następne mecze zagra z drużynami Werder Bremen oraz Bayern Munich.

Wierni fani śledzą bardzo fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Amadou Haidara Marc-Oliver Kempf stale zapewniają wyśmienitym miłośnikom mnóstwo wspaniałych emocji. Bardzo często trafiamy na bezwzględne faule, niezwykłe asysty oraz gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska mało interesujące. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga. RB Leipzig oraz Hertha Berlin jak ich udział w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Red Bull Arena.