Spotkanie pomiędzy Hertha Berlin i FC Schalke 04 zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Olympiastadion Berlin dnia 2022-10-23 15:30

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hertha Berlin i FC Schalke 04 wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-10-23 15:30 na stadionie Olympiastadion Berlin odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Hertha Berlin i FC Schalke 04.

Gole strzelali: L. Tousart 49' 1-0 F. Mollet 85' 1-1 S. Polter W. Kanga 88' 2-1 S. Jovetić

Żółte kartki Hertha Berlin: Wilfried Kanga 75' Agustín Rogel 81' Jean-Paul Boëtius 90' Dodi Lukebakio 90' Marco Richter 90'

Żółte kartki FC Schalke 04: Sebastian Polter 86'

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Petersen, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Hertha Berlin stawi czoła Werder Bremen, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i VfB Stuttgart a FC Schalke 04 podejmie SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami Werder Bremen i FSV Mainz 05.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe starcia ligi Bundesliga. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Wilfried Kanga Sebastian Polter raz za razem zapewniają wspaniałym kibicom wiele pozytywnych emocji. Często obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, efektowne asysty oraz bramki, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nader zażarte, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, iż są to mecze nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Hertha Berlin i FC Schalke 04 w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Olympiastadion Berlin.