Werder Bremen vs Hertha Berlin, wynik meczu: 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Werder Bremen oraz Hertha Berlin zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-10-28 18:30 na obiekcie sportowym wohninvest WESERSTADION rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Werder Bremen i Hertha Berlin.

Gole strzelali: N. Füllkrug 85' 1-0 A. Jung

Żółte kartki Werder Bremen: Mitchell Weiser 55' Niklas Stark 60'

Żółte kartki Hertha Berlin: Wilfried Kanga 17' Dodi Lukebakio 44' Suat Serdar 58'

Czerwone kartki Werder Bremen:

Czerwone kartki Hertha Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Reichel, Germany. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Werder Bremen stanie naprzeciw FC Schalke 04, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i RB Leipzig a Hertha Berlin z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart i FC Koln.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi poczynania w lidze Bundesliga. Złożone z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie zespoły i piłkarze jak Mitchell Weiser Wilfried Kanga nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to mecze nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne faule, idealne sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Werder Bremen oraz Hertha Berlin i ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak wohninvest WESERSTADION.