Spotkanie Hertha Berlin - Bayern Munich zakończone wynikiem 2-3

Hertha Berlin - Bayern Munich, wynik 2-3.

Pierwsza połowa meczu między Hertha Berlin a Bayern Munich zakończyła się wynikiem 2-3. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

W dniu 2022-11-05 14:30 na obiekcie sportowym Olympiastadion Berlin rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Hertha Berlin oraz Bayern Munich.

Gole strzelali: J. Musiala 12' 0-1 S. Mané E. Choupo-Moting 37' 0-2 E. Choupo-Moting 38' 0-3 D. Lukébakio 40' 1-3 M. Richter D. Selke 45' 2-3

Żółte kartki Hertha Berlin:

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki Bayern Munich:

Główny sędzia spotkania - Bastian Dankert, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Hertha Berlin stawi czoła VfB Stuttgart, następne spotkania z drużynami FC Koln oraz VfL BOCHUM. Kolejno natomiast Bayern Munich zmierzy się z Werder Bremen. Następne mecze zagra z drużynami FC Schalke 04 oraz RB Leipzig.

Fani śledzą potyczki w lidze Bundesliga. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak systematycznie sprawiają wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, że zmagania nas męczą. Obserwujemy przepiękne bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby oglądać widowiska sportowe ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Hertha Berlin oraz Bayern Munich z ligi Bundesliga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Olympiastadion Berlin.