Spotkanie między Hertha Berlin oraz FC Koln zakończone wynikiem 2-0 dnia 2022-11-12 14:30 na stadionie Olympiastadion Berlin

Hertha Berlin kontra FC Koln 2-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Hertha Berlin i FC Koln wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-11-12 14:30 na obiekcie sportowym Olympiastadion Berlin odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 15. Zmierzyły się ze sobą Hertha Berlin oraz FC Koln.

Gole strzelali: W. Kanga 9' 1-0 M. Plattenhardt M. Richter 54' 2-0

Żółte kartki Hertha Berlin: Agustín Rogel 62' Marc-Oliver Kempf 62' Dodi Lukebakio 66'

Żółte kartki FC Koln: Ellyes Skhiri 73'

Czerwone kartki FC Koln:

Główny arbiter spotkania to Christian Dingert, Germany. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Hertha Berlin stanie naprzeciw VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg oraz Union Berlin a FC Koln z Werder Bremen. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich oraz FC Schalke 04.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi niezwykle interesujące potyczki ligi Bundesliga. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Agustín Rogel Ellyes Skhiri raz za razem sprawiają wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy gole, nieprzepisowe faule, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Interesujące potyczki między graczami bywają niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki usypiające. Z tego względu warto śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Hertha Berlin i FC Koln jak ich udział w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Olympiastadion Berlin.