Dnia 2023-01-24 19:30 miał miejsce mecz Hertha Berlin - VfL Wolfsburg zakończony wynikiem 0-5

Hertha Berlin - VfL Wolfsburg wynik spotkania 0-5. W dniu 2023-01-24 19:30 na obiekcie sportowym Olympiastadion Berlin odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 17 pomiędzy Hertha Berlin a VfL Wolfsburg.

Po pierwszej połowie meczu między Hertha Berlin a VfL Wolfsburg wynik wynosił 0-3. Końcowy wynik meczu to 0-5.

Gole strzelali: M. Svanberg 4' 0-1 P. Wimmer M. Arnold 31' 0-2 J. Wind 34' 0-3 M. Svanberg R. Baku 72' 0-4 M. Svanberg Omar Marmoush 86' 0-5

Żółte kartki Hertha Berlin: Agustín Rogel 28' Dodi Lukebakio 30'

Żółte kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Główny arbiter meczu to Tobias Reichel, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Hertha Berlin stanie naprzeciw Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach oraz Borussia Dortmund natomiast VfL Wolfsburg z Union Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich oraz FC Schalke 04.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Agustín Rogel nader często zapewniły swoim stałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie zdarzają się przepiękne bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe walki między piłkarzami bywają bardzo zażarte, rzadko okazuje się definitywnie, że mecze przynudzają. Dlatego też warto przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Hertha Berlin oraz VfL Wolfsburg z ligi Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Olympiastadion Berlin.