FC Schalke 04 - Hertha Berlin, wynik meczu 5-2

W dniu 2023-04-14 18:30 na stadionie VELTINS-Arena rozegrał się znakomity mecz ligi Bundesliga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą FC Schalke 04 oraz Hertha Berlin.

Po pierwszej połowie meczu między FC Schalke 04 i Hertha Berlin wynik to 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: T. Skarke 3' 1-0 M. Bülter 13' 2-0 T. Skarke S. Jovetić 45' 2-1 S. Terodde 48' 3-1 K. Karaman M. Bülter 78' 4-1 D. Latza M. Richter 84' 4-2 M. Kamiński 90' 5-2

Żółte kartki FC Schalke 04: Tom Krauß 86' Moritz Jenz 87'

Żółte kartki Hertha Berlin: Kevin-Prince Boateng 40' Jessic Ngankam 70' Filip Uremović 90'

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Germany. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna FC Schalke 04 zmierzy się już z SC Freiburg, następne spotkania z drużynami Werder Bremen oraz FSV Mainz 05 a Hertha Berlin podejmie Werder Bremen. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich oraz VfB Stuttgart.

Dzisiaj liczni fani śledzą ekscytujące potyczki ligi Bundesliga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Tom Krauß Kevin-Prince Boateng nierzadko zaserwowały wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule zakończone bardzo często czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu widowisku. Potyczki między drużynami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że zmagania nudzą fana. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak FC Schalke 04 i Hertha Berlin w lidze Bundesliga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak VELTINS-Arena.