Spotkanie FC Koln vs Hertha Berlin zakończone wynikiem 5-2

Dnia 2023-05-12 18:30 na stadionie RheinEnergieStadion odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły FC Koln i Hertha Berlin.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy FC Koln a Hertha Berlin zakończyła się 3-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: D. Selke 8' 1-0 E. Martel L. Tousart 18' 1-1 S. Jovetić 33' 1-2 D. Lukébakio T. Hübers 39' 2-2 F. Kainz E. Skhiri 43' 3-2 L. Maina T. Hübers 69' 4-2 L. Maina D. Huseinbašić 81' 5-2

Żółte kartki FC Koln: Eric Martel 23' Timo Hübers 72'

Żółte kartki Hertha Berlin: Dodi Lukebakio 37' Márton Dárdai 45' Maximilian Mittelstädt 73' Agustín Rogel 78' Suat Serdar 90' Jessic Ngankam 90' Marco Richter 90'

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Sven Jablonski, Germany. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu FC Koln stanie naprzeciw Werder Bremen, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i VfL BOCHUM. Kolejno natomiast Hertha Berlin podejmie VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Złożone z uzdolnionych zawodników drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Eric Martel Dodi Lukebakio systematycznie sprawiają wspaniałym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Obserwujemy idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami są bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to potyczki usypiające. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich drużyn jak FC Koln i Hertha Berlin z ligi Bundesliga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, RheinEnergieStadion.