Hertha Berlin kontra SpVgg Greuther Furth, wynik meczu: 2-1

Hertha Berlin kontra SpVgg Greuther Furth, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Hertha Berlin oraz SpVgg Greuther Furth wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-09-17 18:30 na stadionie Olympiastadion Berlin rozegrał się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Hertha Berlin oraz SpVgg Greuther Furth.

Gole strzelali: B. Hrgota 57' 0-1 J. Ekkelenkamp 61' 1-1 M. Dardai M. Bauer 79' 2-1

Żółte kartki Hertha Berlin: K. Boateng 43'

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: H. Nielsen 51' A. Barry 78'

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Główny sędzia meczu to Tobias Stieler, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Hertha Berlin stawi czoła RB Leipzig, następne spotkania z drużynami SC Freiburg oraz Eintracht Frankfurt natomiast SpVgg Greuther Furth z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln oraz VfL BOCHUM.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą ekscytujące poczynania w lidze Bundesliga 1. Fascynujące drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak K. Boateng H. Nielsen częstokroć zagwarantowały kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że są to widowiska drętwe. Systematycznie obserwujemy książkowe gole i asysty, ostre faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga 1 oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Hertha Berlin oraz SpVgg Greuther Furth w lidze Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Olympiastadion Berlin.