Na obiekcie Mercedes-Benz-Arena odbył się mecz VfB Stuttgart vs Hertha Berlin zakończony wynikiem 2-2

VfB Stuttgart vs Hertha Berlin 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy VfB Stuttgart a Hertha Berlin wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-12-05 14:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły VfB Stuttgart oraz Hertha Berlin.

Gole strzelali: O. Marmoush 15' 1-0 W. Anton P. Förster 19' 2-0 H. Al Ghaddioui S. Jovetić 40' 2-1 J. Torunarigha S. Jovetić 76' 2-2 I. Belfodil

Żółte kartki VfB Stuttgart:

Żółte kartki Hertha Berlin: Kevin-Prince Boateng 90'

Czerwone kartki VfB Stuttgart:

Główny sędzia spotkania to Benjamin Brand, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu VfB Stuttgart stawi czoła VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami Bayern Munich oraz FC Koln natomiast Hertha Berlin z Arminia Bielefeld. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 oraz Borussia Dortmund.

Wierni fani śledzą starcia ligi Bundesliga 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Kevin-Prince Boateng nieustannie zapewniają wspaniałym miłośnikom wiele emocji. Trafiamy na idealnie wyliczone gole oraz asysty, brutalne faule zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż mecze męczą. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać widowiska piłkarskie ligi Bundesliga 1. VfB Stuttgart i Hertha Berlin i ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Mercedes-Benz-Arena.