Borussia Dortmund - Hertha Berlin, wynik meczu 4-1

W dniu 2023-02-19 16:30 na stadionie SIGNAL IDUNA PARK odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Borussia Dortmund i Hertha Berlin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Borussia Dortmund i Hertha Berlin wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Gole strzelali: K. Adeyemi 27' 1-0 M. Reus D. Malen 31' 2-0 K. Adeyemi L. Tousart 46' 2-1 S. Serdar M. Reus 76' 3-1 J. Brandt 90' 4-1 J. Bynoe-Gittens

Żółte kartki Borussia Dortmund: Julian Ryerson 58'

Żółte kartki Hertha Berlin: Tolga Ciğerci 58' Agustín Rogel 75'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Sędzią głównym tego spotkania był Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Borussia Dortmund zmierzy się już z 1899 Hoffenheim, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i Chelsea a Hertha Berlin podejmie FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami Bayer Leverkusen i FSV Mainz 05.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi bardzo interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Bundesliga. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze jak Julian Ryerson Tolga Ciğerci często zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami okazują się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze nużące. Nieprzerwanie zdarzają się spektakularne asysty czy gole, ostre sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Bundesliga i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Borussia Dortmund i Hertha Berlin i ich udział w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak SIGNAL IDUNA PARK.