Mecz Hertha Berlin vs Borussia Monchengladbach dnia 2021-10-23 16:30: wynik końcowy 1-0

W dniu 2021-10-23 16:30 na stadionie Olympiastadion Berlin odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Hertha Berlin i Borussia Monchengladbach.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Hertha Berlin i Borussia Monchengladbach wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Richter 40' 1-0

Żółte kartki Hertha Berlin: Vladimír Darida 54' Santiago Ascacibar 90'

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Jordan Beyer 2' Joseph Scally 77'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Główny sędzia spotkania - Benjamin Cortus, Germany. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Hertha Berlin stanie naprzeciw Preussen Munster, następne spotkania z drużynami 1899 Hoffenheim i Bayer Leverkusen a Borussia Monchengladbach z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i FSV Mainz 05.

Liczni fani futbolu z entuzjazmem śledzą starcia w lidze Bundesliga 1. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Vladimír Darida Jordan Beyer nieustannie serwują wspaniałym entuzjastom wiele przeżyć. Potyczki między graczami ligowymi zdarzają się zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, że zmagania przynudzają. Nieprzerwanie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Hertha Berlin i Borussia Monchengladbach i ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Olympiastadion Berlin.