Na stadionie Allianz Arena odbyło się spotkanie między Bayern Munich i FC Heidenheim: wynik końcowy 4-2

W emocjonującym spotkaniu rozgrywanym na Allianz Arena, Bayern Munich pokonał FC Heidenheim 4-2 w 11. kolejce Bundesligi. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0, ale goście zdołali odrobić straty i zdobyć dwie bramki w drugiej połowie. W końcówce jednak Bayern ustalił wynik na swoją korzyść, zapewniając sobie kolejne trzy punkty. Przed spotkaniem obie drużyny zajmowały różne pozycje w tabeli, ale to Bayern okazał się lepszy i utrzymał swoją dobrą passę.

Relacja z meczu pomiędzy Bayern Munich a FC Heidenheim

Mecz pomiędzy Bayern Munich a FC Heidenheim zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-2. Spotkanie odbyło się na stadionie Allianz Arena w ramach 11. kolejki Bundesligi.

Na murawę wybiegli zawodnicy obu drużyn w pełnym składzie. Publiczność wypełniająca trybuny stadionu Allianz Arena miała okazję zobaczyć niezwykle emocjonujące widowisko.

Pierwszą bramkę dla Bayernu zdobył H. Kane w 14. minucie po asyście L. Sané. W 44. minucie H. Kane podwyższył prowadzenie Bayernu po raz drugi również po asyście L. Sané. Wynik na przerwę to 2-0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie FC Heidenheim zdołało odrobić straty. T. Kleindienst zdobył bramkę dla gości w 67. minucie, a równo trzy minuty później J. Beste wyrównał wynik na 2-2.

W 72. minucie Raphaël Guerreiro przywrócił prowadzenie Bayernowi, a ostateczny wynik meczu na 4-2 ustalił E. Choupo-Moting w 85. minucie po asyście M. Tel.

Należy również wspomnieć o dwóch żółtych kartkach dla drużyny gospodarzy - Noussair Mazraoui został ukarany kartką w 3. minucie meczu.

Sędzią spotkania był Harm Osmers z Niemiec, który odpowiedzialny był za prowadzenie meczu z należytą starannością.

Bayern Munich w najbliższych meczach zmierzy się z drużynami FC Koln, FC Copenhagen i Union Berlin. Natomiast FC Heidenheim zagra kolejno z VfL BOCHUM, RB Leipzig oraz SV Darmstadt 98.