Hertha Berlin vs Union Berlin, wynik meczu: 0-2

Dnia 2023-01-28 14:30 na obiekcie sportowym Olympiastadion Berlin odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Hertha Berlin i Union Berlin.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Hertha Berlin i Union Berlin wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: D. Doekhi 44' 0-1 C. Trimmel P. Seguin 67' 0-2 S. Becker

Żółte kartki Hertha Berlin: Kevin-Prince Boateng 90'

Żółte kartki Union Berlin: Rani Khedira 49' Paul Seguin 90'

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Hertha Berlin stanie naprzeciw Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i Borussia Dortmund. Kolejno natomiast Union Berlin z VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 i RB Leipzig.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą bardzo interesujące starcia ligi Bundesliga. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze jak Kevin-Prince Boateng Rani Khedira bardzo często zaserwowały wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe walki pomiędzy graczami okazują się nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż mecze przynudzają. Wielokrotnie trafiamy na ostre faule kończące się żółtą kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Hertha Berlin i Union Berlin jak ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Olympiastadion Berlin.