Dnia 2024-01-27 14:30 odbyło się spotkanie między 1899 Hoffenheim oraz FC Heidenheim zakończone wynikiem 1-1

W meczu 19. kolejki Bundesligi drużyna 1899 Hoffenheim zremisowała 1-1 z FC Heidenheim. Mecz odbył się w PreZero Arena o godzinie 14:30, a wynik na przerwę także wynosił 1-1.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami 1899 Hoffenheim a FC Heidenheim

Emocjonujący remis na PreZero Arena

Mecz rozegrany 27 stycznia na stadionie PreZero Arena był zmaganiem dwóch drużyn - gospodarzy z 1899 Hoffenheim i gości z FC Heidenheim. Ostateczny wynik to 1-1, a emocje sięgały zenitu przez całe 90 minut.

W pierwszej połowie meczu to goście wyszli na prowadzenie w 29. minucie, dzięki bramce J. Schöppnera po asyście E. Dinkçiego. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, a w 45. minucie A. Kramarić wyrównał wynik, trafiając do siatki.

Spotkanie obfitowało w żółte kartki. Dla drużyny gospodarzy kartonik otrzymali: Anton Stach (59'), Kevin Akpoguma (72'), John Brooks (89') oraz Florian Grillitsch (90').

Przed kolejnymi meczami, 1899 Hoffenheim zmierzy się z VfL Wolfsburg, 1.FC Köln oraz Union Berlin, natomiast FC Heidenheim skonfrontuje się z Borussia Dortmund oraz Werder Bremen.