Mecz pomiędzy Hertha Berlin i Bayer Leverkusen na obiekcie Olympiastadion Berlin - wynik 1-1

Hertha Berlin - Bayer Leverkusen, wynik 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Hertha Berlin oraz Bayer Leverkusen zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-11-07 14:30 na obiekcie sportowym Olympiastadion Berlin rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 11 pomiędzy Hertha Berlin a Bayer Leverkusen.

Gole strzelali: S. Jovetić 42' 1-0 M. Mittelstädt R. Andrich 90' 1-1 O. Kossounou

Żółte kartki Hertha Berlin: Vladimír Darida 64'

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Exequiel Palacios 30' Kerem Demirbay 58' Moussa Diaby 79'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Główny arbiter spotkania - Robert Hartmann, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Hertha Berlin stawi czoła Union Berlin, następne spotkania z drużynami FC Augsburg i VfB Stuttgart natomiast Bayer Leverkusen z VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami Celtic i RB Leipzig.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi poczynania w lidze Bundesliga 1. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Vladimír Darida Exequiel Palacios raz za razem zaserwowały wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Często trafiamy na ostre faule, idealnie wyliczone gole czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami są bardzo zajadłe, nie często okazuje się, iż spotkania nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga 1. Hertha Berlin oraz Bayer Leverkusen oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Olympiastadion Berlin.